Bezpieczny produkt

suplement diety zarejestrowany w GIS
gel i spray zarejestrowane w KSIoK

F.A.Q. - Najczęściej zadawane pytania

1. Jak działa PROSEED?
Suplement diety PROSEED łączy w swoim składzie naturalne substancje korzystnie wpływające na procesy fizjologiczne związane ze sprawnością seksualną i płodnością. Składniki wspomagają prawidłową potencję oraz płodność. Ponadto pomagają w utrzymaniu odpowiednich parametrów sprawności seksualnej u mężczyzn.
2. Czy są jakieś skutki uboczne stosowania preparatu PROSEED?
PROSEED jak każdy suplement diety z zasady nie wywołuje skutków ubocznych. Należy stosować się do sugerowanego sposobu użycia oraz zachować ostrożność w przypadku uczulenia bądź nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.
3. Czym różni się PROSEED od innych produktów?
Suplement diety PROSEED to wyselekcjonowany kompleks naturalnych składników aktywnych zapewniający mężczyznom wysoki poziom sprawności seksualnej, wysoki poziom potencji oraz płodności. Stosując kurację (wystarczy 1 kapsułka dziennie) w bezpieczny sposób pozwala przywrócić satysfakcję z życia intymnego - Twoją i partnerki. Proces osiągnięcia prawidłowych funkcji seksualnych wymaga czasu, jednak osiągnięty efekt jest trwały (a nie doraźny).
4. Jak długo należy stosować PROSEED?
Suplement diety PROSEED jest suplementacją (1 kapsułka dziennie). Proces osiągnięcia prawidłowych funkcji seksualnych wymaga czasu, jednak osiągnięty efekt jest trwały, a nie doraźny. Dzięki temu nie ma potrzeby planowania stosunku. Możliwość odbywania satysfakcjonującego stosunku utrzymuje się na stałym poziomie przez cały czas. Należy przyjmować 1 kapsułkę dziennie. Dla uzyskania trwałych efektów zalecamy stosowanie PROSEED przez okres 2-3 miesięcy zależnie od stopnia dysfunkcji sprawności seksualnej na której rozpoczęto kurację. Należy zauważyć, iż proces spermatogenezy trwa około 72 dni. Ważne jest, aby suplementacja była systematyczna – bez przerw. Pierwsze zauważalne (i trwałe) efekty powinny się pojawić już po upływie kilkunastu dni kuracji.
5. Kto może stosować PROSEED?
PROSEED przeznaczony jest dla mężczyzn w każdej grupie wiekowej. Jeśli dostrzegasz u siebie obniżony poziom sprawności seksualnej bądź masz problem z zapłodnieniem partnerki to warto rozpocząć kurację już teraz. Kapsułki PROSEED zalecane są szczególnie w przypadku występowania zaburzeń czynności seksualnych.
6. Czy PROSEED jest bezpieczny?
Tak, PROSEED jest suplementem diety zgłoszonym do GIS (Główny Inspektorat Sanitarny), gdzie uzyskał pozytywną odpowiedź (GIS-ŻP-SD-4230-644/DB/12). Skan tego dokumentu znajdziesz tutaj.
7. Czy można stosować PROSEED przy braku problemów z erekcją?
Oczywiście, że tak. PROSEED to bezpieczny suplement diety dla mężczyzn, którzy pragną poprawić swoją sprawność seksualną, a także sprawić ogromną satysfakcję sobie i swojej partnerce. Specjalnie opracowany kompleks składników aktywnych wspomaga sprawność seksualną jak również przyczynia się do prawidłowej płodności i reprodukcji oraz normalnie przebiegającej spermatogenezy. Ponadto może przyczyniać się do zmniejszenia zmęczenia.